Facebook Mladé Vinohrady

Mladé Vinohrady

Prodej rodinných domů

INFORMACE

Výstavba rodinných domů byla zahájena v létě 2018 a její dokončení je plánované na polovinu roku 2021. Energeticky úsporné zděné domy budou postaveny ve vysokém standardu. Střecha a část fasády bude odvětraná z lakovaných hliníkových panelů, v ceně jsou rozvody klimatizace do všech obytných místností. Celý dům má teplovodní podlahové topení a samozřejmostí jsou plastová okna z německých profilů s izolačními trojskly.

Přístup k domům je zajištěn po nové komunikaci, která stejně jako hlavní vodovodní řad,  dešťová a splašková kanalizace bude po kolaudaci převedena na obec Zaječí. Veřejné osvětlení na nové ulici bude propojeno s obecním osvětlením.

V současné době probíhá rozsáhlá revitalizace lesíku na konci ulice. Obci Zaječí se podařila získat dotace na tyto práce a po jejich dokončení zde vznikne klidová zóna se dvěma jezírky a novou výsadbou zeleně.

Nemovitost je osvobozena od daně z nabytí. Daň se platí pouze z pozemku. Standardy jsou společně s variantním řešením jednotlivých domů k dispozici na vyžádání.

Na veškerých pozemcích a stavbách neváznou žádné zástavy ani věcná břemena ve prospěch třetích osob.

Partneři výstavby

Půdy Brno s.r.o. SPAGNOL CZ Real Spektrum L. M. Reality Česká Spořitelna Nové žaluzie